Sizden Gelenler

Murat Aydın 8 ay önce

Porsuk Gençlik ve Spor Kulübü üyesi olmak ve geleneksel Türk okçuluğu

Porsuk Gençlik ve Spor kulübüne kayıt yaptırırken amacımız insanlık tarihi ile aynı yaşta olan ve tüm Türk devletlerinin, Türk boylarının savaşlarında büyük başarılar elde ettiği Allah vergisi bir yetenek olan okçuluğun savaşların olmadığı zamanlarda kendilerini her zaman savaşa hazır tutmak için yaptıkları geleneksel bir spor ile uğraşmaktı. Kulübün eğitim anlayışı, yarışmalardaki başarıları, okçuluk dışındaki aktiviteleri, kişisel gelişim için destekleri ile oğlum ve kendim için okçuluk konusunda ilerleme kaydettiğimizi fark ediyoruz. Ayrıca sağlıklı bir vücut, hızlı odaklanma için okçuluk sporunu herkese tavsiye ediyoruz. Ceyhun Destire ve üzerimizde emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz

Besim karakaya 10 ay önce

porsuklar başladığımda dağınık ve düzensiz olan hayatım bir kaç ay da birden oldukça disiplinli, düzenli bi hale geldi. Okçuluk hem tarihi hem kültürü olarak kendimi geliştirmem konusunda beni gayet ilerletti ve tabi hocalarımızı da unutmamak gerek onlar sayesinde kendimi tanıdım ve geliştirdim teşekkürler porsuk gençlik ve spor :)

Emine 10 ay önce

Sporun õnemi Oğlumun hayallerinin olduğu bu spor severek gittiği çok õnemli gúzel bir yer herkese tavsiye ederim

Sukriye bal 10 ay önce

Ayricalik sahibi olmak

Porsuklu olmak ayricaliktir..sporun en disiplinli halini yaparken,dostluk arkadaşlik ve ekip ruhu adina en guzel zamanlarida burda paylasirsiniz.Geleneksel okculukadina gurur veren ekip ..Tebrikleerr

Sibel Güngör 1 yıl önce

Tebrikler Eskişehir’de alternatif ve geleneksel sporlar anlamında büyük bir açığı dolduruyor. Tebrikler...

Nisa Nur Şan 1 yıl önce

Porsuk GSK

1 yılda bir insanın hayata bakış açısının bu kadar değişebileceğini hiç düşünmüyordum. Okçulukla tanıştıktan sonra odaklanmayı, hedefi görmeyi, sabretmeyi en önemlisi bir amacının olması gerektiğini öğrendim

Emine Diş 1 yıl önce

Porsuk Geleneksel Okçuluk Spor Kulübü

Geleneksel okçuluk eğitim ve öğretimi konusunda aktif, disiplinli,güler yüzlü bir grup. Çocuk , genç ve yetişkinler birlikte destek ve uyum içinde hareket ediyor. Bu spor çocuklarımıza fiziksel olarak dinamizim kattığı gibi ruhen de rahatlama sağlamaktadır. Disiplinli çalışma hayatının her alanında fayda sağlamaktadır. Aynı zaman da dinimizde Peygamber efendimiz (s.a.v) tarafından tavsiye edilmiş olması okçuluğun bizler için gerçekten ne kadar önemli olduğunu göstermektedir.rnÖncülük edenler ve öğretenlere çok teşekkürler. Porsuk gençlik ve spor kulübü üyesi olmak bir ayrıcalıktır.

Kevser Özkan 1 yıl önce

Porsuk GSK 2016 yılından beri yapmayı düşündüğüm ancak fırsatını 2019 mart ayında yakaladığım yegâne spor; Geleneksel Türk Okçuluğu. Yalnızca bedensel olarak rahatlatır diye düşünerek başladım. Ama daha da fazlasını verdi. Kendimi kötü hissettiğim anlarımda bile ok atarak matemimi uzaklara yolladım. Her antrenman öncesi sanki çok yakın bi dostumla buluşacakmışım gibi hissettiriyor. Bunun yanında tarih bilinci, maneviyatı, atalarımızın nesli olarak bunu devam ettiriyor olmamızın kutsallığı daima ağırlığını hissettiriyor. Bütün bu güzel duyguları sıcak ve samimi ortamıyla bana yaşatan Porsuk Gençlik ve Spor Kulübü'ne minnettarım.

Sabahat Öksüz 1 yıl önce

Porsuk GSK

Eskişehir’deki en aktif geleneksel okçuluk kulübüyüz. Bu sporu, kültürü yaşatmayı gerçekten isteyerek ve severek yapıyoruz. Ok atmanın hissiyatını bir kere tattığınızda bırakmak imkansız hale geliyor.

Büşranur Berkün 1 yıl önce

Porsuk GSK

5 yıldır çok severek yaptığım bir spor ve aynı zamanda kültürümüzün bir parçası. Bir defa ok atmanın tadını alınca bir daha kopamadım ve daha büyük bir tutkuyla baglandım bu spora. Bu süreçte ekip olmanın ne demek olduğunu da öğrendim ve herkese tavsiye ederim.

Toplam 2 sayfa içerik arasından, 1. sayfa gösteriliyor.

Yorum Yap

Güvenlik Kodu